Leden 2013

Německý ovčák

11. ledna 2013 v 20:03 | majitelka |  ♥náramky přátelství♥
Byl tu dotaz, jestli bych mohla přidat sem návod na přívěšek na Německého ovčáka. Rozhodla jsem se ho jsem nakonec dát. Ale rovnou píši, že to je návod z těchto stránek: http://friendship-bracelets.net/ Jen aby nebyly zase nějaké řeči, že považuji cizí návody za své. Takže tady ho máte.

Přívěšek - KABÁT

1. ledna 2013 v 12:11 | majitelka |  ♥náramky přátelství♥
A je tu v tomto roce první výrobek... Je to přívěšek Kabát, který jsem dělala pro mého bratra...

rok 2013

1. ledna 2013 v 12:07 | majitelka |  ♥novinky,aj...♥
Vítám Vás v roce 2013. Doufám, že tento rok bude lepší než minulý... Přála bych si, aby se Vám tu líbilo jako doposud. S novým rokem jsem udělala změnu designu. Líbí se Vám?
Potom tu mám menší technický problém. Vím, že jste mi psali o návody, převážně to byl návod na sýkorku. Bohužel, vyhořel mi nedávno počítač a s ním sem přišla i o všechny návody. Naštěstí sýkorku mám překreslenou, takže ji začnu posílat, kdo ji chtěl. A aby to bylo jednodušší, tak bych Vás chtěla poprosit, jestli by jste mohli poslat své emaily buď do rubriky "Napište mi" a nebo mě na email (email: zviratko-z-koralku@seznam.cz) nebo přes "Zpráva autorovi". Jinak začnu posílat návod co nejdříve, tzv. možná dnes večer.
Pokud mi píšete přes zpráva autorovi a chcete po mě, abych Vám něco poslala či nějak odpověděla, tak napište svůj email, abych Vám mohla odepsat... Psali jste mi několikrát, ale bohužel, nemám na Vás kontakt a je dost těžké odpovídat.
Jsem ráda, že jste tu se mnou byli po celý rok 2012 a doufám, že tu se mnou zůstanete i nadále. Přeji Vám spoustu úspěchů...